Disain ja ehitamine on kunst ja see pakub meile suurt rahuldust.

Meie kliendile kõik ühest kohast

Meie jaoks kehtib põhimõte, et klient peab saama kõik ühest kohast. Oleme spetsialiseerunud inimeste kodudele ja kõigele, mis sinna kuulub- köök, vannituba, elutuba; laeb, põrandad, seinad; mööbel, sisustuselemendid, tehnika; disain, ehitus ja siseviimistlus; kodus sees ja aias; ehitus, remont ja hooldus; terrassid, aiakujundus ja bergolad.

Disainime, ehitame ja hooldame kõike, mida koduomanik soovida võib mistahes materjalist- eriliselt lemmik on puit, kivi, metall.

Disain sõltub kliendi soovist, kuid anname omalt poolt kindlasti häid mõtteid- kokkuvõttes on see sinu kodu ja meie abil see paistab välja.

Mida me teeme

DISAIN

Oskame hästi siseruumide ja aiakujunduste terviklahenduste visioone luua. Üks ruum või ruumiosa peaks selgelt väljendama omaniku olemust ning olema omavahel harmoonilises kooskõlas nii materjalide kui värvide mõistes. 

SISERUUMIDE EHITAMINE

Ehitame kööke, vannitubasid, eluruume alates seina karkassist kuni detailse lõppviimistluseni. Meie poolt ehitatu ja loodu on väljapaistev ning mulje avaldamiseks. 

KÄSITÖÖMÖÖBLI VALMISTAMINE

Ehitame köögimööblit, garderoobe, laudu, baarilette, valgusteid, disainseinu ja lagesid. Sina julge unistada, meie viime selle ellu.  

AIAKUJUNDUS JA MAASTIKUARHITEKTUUR

Disainime ja ehitame sulle su unelmate aia. Ükski aed ei ole liiga suur või väike. Veesilm, tulease, väliköök, puhkeala, tööala, laste ala- kõik see kuulub ühe unistuste ja väljapaistva aia juurde. Ei ole midagi paremat kui üks kohvi oma perega hommikusel terrassil. 

OÜ Toas ja Aias

Kaera 3

Tallinn

Kodulehe disain Sven Jablonski         |         Privaatsuspoliitika       |          OÜ TOAS JA AIAS, Kaera 3, 14639390 | Tallinn, Eesti        |         56 922 215         |          toasjaaias@gmail.com