ESIKU REMONT

Kõik tööd alates esiku põranda plaatimisest ja põrandakütte paigaldust, seinte krohvimist kuni mööbli ja peegli paigalduseni. Koostame vajadusel terviklahenduse koos ehitamisega.

Toas ja Aias esiku remont 

esiku remont, lamutustöö, prügi äravedu

Remondieelsed tööd

Lammutustöö

Prügi äravedu

Lammutusjärgne koristus

Katmised ja kaitsed

Seinte ja lae remont

Seinte tasandamine

Lae tasandamine

Niiskustõkke paigaldus

Nakke paigaldus

Seina dekoratiivkrohv

Vuukimine ja silikoon

Plaatide puhastamine, esiku puhastamine, koristustöö

Puhastustööd

Plaatide puhastamine

Esiku üldpuhastus

Korteri üldpuhastus

Kogemustega Tegijad

Me teame, mida teeme. Lisaks omame suurt koostöövõrgustikku, mille liikmed on kõik valmis sind igas küsimuses aitama.

Tagame sulle väga kõrge kvaliteedi taskukohase hinnaga.

Taskukohane hind

Terviklahendus ja nõustamine

Kõik muutmised võivad minna kalliks. Seega me alati peame kliendiga nõu ja nõustame, et saada teada kliendi visioon ning vältida hilisemaid kalleid muutmisi.

Pikk garantiiaeg

Meie pakume oma töödele alati vähemalt 5 aastast garantiid.

Esiku põranda plaatimine ja põrandakütte paigaldus

Põrandaküte esikus ei ole meie laiuskraadidel luksuskaup. Sellel on palju praktilisi õugustusi, eriti talvel. Kanname nii jalanõude kui lapsevankriga esikusse lund, mis sulades hakkab paisutama parketti. Seetõttu meie praktikas vajab esiku parkett ca iga viie aasta tagant vahetust. Selle vastu aitab hästi esiku põranda plaatimine või siis kohe parketi alla põrandakütte paigaldamine. Põrandaküte on hea ka märgade jalanõude kuivatamiseks. 

Kui lähete esiku põranda plaatimise teed, siis praegu on saada väga ilusaid puitimitatsiooniga põrandaplaate, mis sobivad väga hästi ülejäänud kodu põrandaga. 

 

Põrandaküttega on asi natuke keerulisem, kuna üldjuhul on esikus olev põrandaküte elektiline. Seega esimene küsimus on, et kas kodu elektrisüsteem kannatab välja järgmist elektritarbijat. Kui elektrisüsteem on sobilik, siis tuleb välja mõelda, kas põrand plaatida või panna parkett. Meie soovitame plaatida, sest kui sul juhtub olema koer, siis kuumal suvepäeval pakub jahe kivi talle jahutust.

Silmas peab pidama, et põrandaküttematt tõstab esiku põranda pinda võrreldes muu põrandaga. Seega selleks, et ei tekiks rumalat astet, mis on nii inetu kui koht, kuhu alati varvas ära lüüa, peab esiku põrand olema ca 5-10mm madala. Oleneb, mis materjal peale tuleb. 

PS! OSB peale või üldse puitpinnale ei tohi otse plaate panna, need ei kinnitu ja varem või hiljem on plaadid lahti. Kui plaadite OSB peale, siis kindlasti OSB peale liimida matt või membraan. Meie kasutame üldjuhul alati plaatide all tsementplaati, eriti põrandas. Lisaks immutame pinna alati ära ka niiskustõkke ja nakkega. See tagab pikaajalisuse ja kindluse.

Küsi pakkumist

Kuna me tuleme enne hinnastamist nii kui nii kohale, siis lepi lihtsalt kokku kohtumise aeg. Kõik muu jäta meie teha.