Korteri remont

Tallinnas, Viimsis, Rae vallas

Toome looduse tagasi tuppa. Ehitame hea sisekliimaga kodusid kasutades naturaalseid materjale.

Looduslikud materjalid

Eelistame kasutada looduslikke materjale, mis osalevad sisekliima regulatsioonis. Nõustame kliente kuidas mõistliku hinnaga saab kasutada maksimaalselt looduslikke materjale.

Pikk garantiiaeg

Anname oma töödele minimaalselt viieaastase garantii.

Raha tagasi

Kui materjalid saame kätte odavamalt, siis saate raha tagasi. Me ei teeni materjalide pealt.

Kui palju maksab korteri remont?

Korteri remondi ette võtmisel on eelnevalt vaja selgeks teha, et kas remont piirdub väiksemate töödega või vaja on muuta planeeringut. Planeeringu muutmine tähendab korteri täisremonti ehk renoveerimist. See vajab projekti, ehitusluba ja hiljem kasutusluba. Kandetarindite muutmisel peab olema teostatud tugevusarvutused ning elektrisüsteemi renoveerimiseks elektriprojekt. Vajaduse korral oleme valmis klienti nendes küsimustes aitama.

Kui remont piirdub kosmeetiliste muudatustega nagu parketi vahetamine, värvimine, pahteldamine, plaatimistööd või seinte krohvimine, siis lubasid vaja ei ole ja võid alustada.

Paljud tööd saab ise ära teha, kuid teatud tasemega tööd vajavad oskusi ja praktikat. Oleme valmis neid klientidega jagama. Vajaduse korral õpetame klineti ise tegema läbi kohapealse juhendamise. Samuti kajastame erinevaid töid meie blogis.