Tere! Mina olen Sven ja mina aitan sind mistahes koduse hoolduse ja remondi osas selleks, et sina saaksid nautida rohkem aega oma perega või tegeleda oma hobidega.

Olen tegelenud ehitamise, disaini, hoolduse ja remondiga aastast 2004, mil asusin oma päästja töö kõrvale tööle suures ehitusfirmas. Võin uhkusega öelda, et osa meie praeguse Lennujaama hoone laiendusest ja hoovõturaja liigvee äravoolusüsteemist sisaldavad minu näpujälgi.

Sven Jablonski_MindUp Systems.jpg

Ma olen looja, innovaator ja meister ning minu eesmärk on teha seda, mis mulle meeldib. Ma olen abimees, puussepp, kivimeister, mesinik (www.clicknbee.com), kahe ettevõtte juht (www.toasjaaias.com, www.mindupsystems.com), isa ägedale printsessile.

Mul on TalTechi magistrikraad innovatsiooni ja juhtimise alal ning mulle on öeldud, et ma vist olen ainuke magistrikraadiga torumees. Võimalik, kuid mulle meeldib see, mis ma teen.

Mulle meedib alati näha suurt pilti ja visualiseerida lõpptulemust. Ma kunagi lihtsalt ei ehita, ma loon koos kodu omanikega koduseid kodusid. 

Mul on olnud suur au, et mul on sellised vanemad ja vanavanemad, nagu mul on. Nad õpetasid mind väga hästi, olin igal pool kaasatud - suurem või väiksem töö, elektriline tööriist või mitte, kõike sain oma käega katsuda. Kõik seletati mulle ära, sh ohutus ja võimalikud tagajärjed ehk riskid. Ei mingit varjamist, ninnunännutamist ega vati peal kasvatamist.

MINU PÕHIMÕTTED

- Iga päev pead olema parem, kui eile;

- räägi alati tõtt või vähemalt ära valeta;

- küsi nõu ja õpi, sest igas asjas ei saa olla hea;

- alati on olemas suurem vaade - näe puu taga metsa;

- kohtle kõiki väärikalt, olenemata ametikohast;

- kõik inimesed teavad midagi, mida mina ei tea;

- kahepalgelisus on hullem kui valetamine;

- ei igasugusele rassismile ja diskrimineerimisele;

- ebatolerantsusele mitte reageerimine ei ole tolerantsus, vaid argpükslus.

ÄRILISTE PÕHIMÕTETE JA TINGIMUSTEGA TUTVU SIIT!

SINU PRIVAATSUSE TAGAMISE KOHTA LOE TÄPSEMALT SIIT!