VAATA KA NEID

TEENUS

PARKETI PAIGALDUS

PARKETI PAIGALDUSE TEENUSE SISU

TEHTUD TÖID

TEENUSE KESKMINE HIND 

Laminaatparketi paigaldus

Aluspinna kontroll ja tasandamine, sammumati paigaldus, laminaatparketi paigaldus, liistude paigaldus.

12

Korkparketi paigaldus

Aluspinna kontroll ja tasandamine, sammumati paigaldus, korkparketi paigaldus, liistude paigaldus.

400 EUR

Laudparketi paigaldus

Parketi paigalduse eeltööd ja järeltööd

Parketi paigaldus algab töökoha isoleerimisest muudest ruumidest, kui see on vajalik, Peale katmist eemaldame vana parketi ning viime ära prügi. Kontrollime aluspinna ning vajaduse korral tasandame selle või teeme täiendava puhastuse. 

Parkett tuuakse paigaldatavasse ruumi 2 päeva enne paigaldust, et see saaks aklimatiseeruda ehk kohaneda ruumi temperatuuri ja niiskusega. See vähendab hilisemaid kahanemisi ja paisumisi. Parkett sorteeritakse enne paigaldamist vastavalt toonile, et tagada ühtlane tonaalsus. Uue betoonpõranda korral, millel on põrandaküte, lülitatakse põrandaküte sisse 1-2 nädalat enne parketi paigaldamist.

Parketi liimimisel betoonile kaetakse betoon enne niiskustõkkega. Ujuvparketi alla paigaldatakse sammumatt.

Peale parketi paigaldamist põrand puhastatakse ja pestakse. Olenevalt viimistlusastmest toimib nüüd parketi viimistlemine. Kui kasutatakse viimistlemata laudparketii, siis toimub lihvimine, toonimine ning lõpuks katmine tugeva ja vastupidava kattekihiga.

Viimasena paigaldame põrandaliistud ja omanik võib nautida oma imelise kodu uut põrandat.

Parketi paigalduse hind

Parketi paigalduse hind sõltub materjalidest ja aluspinna olukorrast. Näiteks naelutatud parketti on pea võimatu eemaldada nii, et aluspind jääks terveks. Suure tõenäosusega tuleb teha väga suuri aluspõranda vahetusttöid. 

Toome siin välja mõned näited, et sa saaksid aimu, kuidas mingi hind tekib.

OLUKORRA KIRJELDUS

Laminaatparketi paigaldus OSB peale ajal, mil pererahvas kasutab kodu edasi. 30m2. Eeltöödeks on mööbli, sh köögimööbli ajutine eemaldamine, liistude. parketi ja alusmati eemaldamine, aluspinna kontroll, uue sammumati paigaldus, parketi paigaldus, liistude paigaldus, mööbli paigaldus, köögitehnika ühendamine. Parketi ja sammumati ostab tellija. 

HIND

520 EUR

Laminaatparketi paigaldus OSB peale. 30m2. Tööks on sammumati paigaldus, laminaatparketi paigaldus. Parketi ja sammumati ostab tellija. 

320 EUR

Laminaatparketi paigaldus 30m2, millele eelneb põrandalaagidele ehitatav puidust põranda karkass, karkassi loodimine, OSB paigaldus, sammumati paigaldus, laminaatparketi paigaldus, liistude paigaldus. Parketi ja sammumati ostab 

1100 EUR

2

600 EUR

Aluspinna kontroll ja tasandamine, ujuva laudparketi korral sammumati paigaldus, laudparketi paigaldus, lihvimine x2, toonimine, lakkimine x2, liistude paigaldus.

2 (koos viimistlusega)

7 (ilma viimistluseta)

1700 EUR

700 EUR

 
 
 
 

GARANTII 5 AASTAT

EI LISAKULUDELE