Kuidas me disainime 3D vaateid?

Meieni on jõudnud mõned küsimused, et kuidas me disainime ja loome ruume. Siin väike tutvustus.

3D vaadete loomiseks on palju võimalusi. Tänapäevane tehnikaajastu võimaldab meil näha võrdlemisi elulist lõpplahendust. On ka neid programme, mis arvestavad aknast tuleva päikesevalgusega, kuid see on tõsine profiprogramm, millest meie veel unistame. Teate küll, kui lähete vaateaknast mööda ja näete midagi hästi ägedat, aga nii kallist, et paneb teid pingutama selleks, et seda saada või jäädagi ilastama. Meid ka, me tahame seda saada.


Praegu kasutame pigem keskpärast programmi, kuid annab väga hea ülevaate. Samas see muudab natuke värve olenevalt vaatenurgast. Seega on oluline kohtuda kliendiga näost näkku ja mitte saata eraldi vaateid. Hea on see, et uutel arvutitel on olemas 3D vaate võimalus. See võimaldab klientidel võrdlemisi hästi tulevikust aimu saada.


Kõik algab olemasolevast projektist. Halb on see, et enamikel meie objektidest see puudub. Uutel hoonetel ja ruumidel on projekt olemas, kuid ega uusi ruume ei renoveerita. Seega tuleb kõik põhjalikult üle mõõta. Siis tuvastame koostöös kliendiga ootused ruumile, milliseid materjale ei soovita näha, millised on head, värvid, põrandamaterjal, mööbel, valgustid, funktsioonid, jne.


Peale seda me koostame esmase ideejoonise ning siis alles fun algab. See, kuidas koostöös kliendiga hakkavad ideed ennast ise üles kerima ja ennast tutvustama.... . Selle nimel me seda teemegi. See on niiiiiii hea, sest see arendab mõistust. Öösel, kui on vaikne, on lausa kuulda, kuidas aju areneb.... :).


Miks me seda teeme?

Sest see on ideaalne kombinatsioon vaimu ja keha koostööst. Ja lõpus, kui annad kodu või ruumi või aia omanikule üle.... see on see, mis toidab meie mootorit. See on imeline.

17 views1 comment

Recent Posts

See All